10 września 2016

Rysunkowa Oska

Mamy weekend, a ja jak zwykle przygotowałam nowy film! Dzisiaj pokażę Wam jak powstawały rysunki do grafiki kanału Asi o tutaj. Wszystko czego użyłam do ich wykonania jak zawsze znajduje się w opisie pod filmem :)9 komentarzy:

 1. Powiem szczerze, że Twoje rysunki zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ciekawa i przyjemna kreska. Zwróciłam uwagę na to w jaki sposób narysowałaś dłonie, wyglądają naprawdę rewelacyjnie, bardzo pewnie. Joasia na pewno była bardzo zadowolona z efektów Twojej pracy :) Gratuluję umiejętności :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeju jakie piękne...Mega Ci zazdroszczę takiego talentu

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podobają mi się włosy. Zrobiłabyś kiedyś może jakiś post o tym, jak rysować twarz? Wiem, że już kiedyś taki był, ale teraz rysujesz takim bardziej rysunkowym stylem. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podobają mi się włosy. Zrobiłabyś kiedyś może jakiś post o tym, jak rysować twarz? Wiem, że już kiedyś taki był, ale teraz rysujesz takim bardziej rysunkowym stylem. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Spam niemile widziany. Na komentarze typu "Super blog! Wpadnij do mnie!" nie odpowiadam. Czytam wszystkie komentarze! APROPOS: JEŚLI TO CZYTASZ I MASZ WERYFIKACJĘ KOMENTARZY KODEM OBRAZKOWYM, PROSZĘ SKASUJ JĄ, bo jeśli odpisuję na komentarz to jest to dla mnie uciążliwe!