19 września 2016

AnimaHood

Rysowanie przy kamerze jest lekko stresujące, bo wiadomo - nagrywa Twój każdy ruch i to co Ci się nie uda - wszystko jest uwiecznione. Pracuje się wtedy też pod presją czasu, szczególnie gdy aparat nagrywa Ci tylko 20 minutowe filmy (i musisz sprawdzać czy już czasem nie skończył), gdy masz jedną kartę pamięci i jeden akumulator. Dlatego często też rysuję po prostu bez niczego, tyle ile mi się chce, bez sprawdzania ekranu aparatu :) Taki rysunek z resztą wczoraj stworzyłam i dzisiaj pokażę Wam zdjęcia. Do kolorowania użyłam markerów, głównie Promarkerów, no i moich ulubionych kredek Prismacolor. Dodałałam też szczegóły żelopisami Gelly Roll, żeby coś się na tej ilustracji działo. 

12 komentarzy:

 1. Śliczne! Rogata elka ze śrubokrętem sonicznym *0*

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne. Bardzo interesujące, takie... inne, oryginalne :D Podoba mi się ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. mój aparat niestety też krótko nagrywa filmy... :/ rysunek bardzo mi sie podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny rysunek :) A mogłabym wiedzieć czy kupujesz promarkery na sztuki? I gdzie? Bo właśnie chciałabym je kupić najlepiej na sztuki właśnie, ale u mnie w mieście nie ma :/ I szukam w większych miastach ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ps. Śliczny nowy nagłówek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Awww cudowne są te wszystkie twoje prace, nie mogę się nadziwić twojego talentu!

  Pozdrowionka,
  blackeley.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygląda to absolutnie obłędnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak zwykle piękna praca:)
  Mogłabyś napisać nazwę tego szkicownika? Ładnie wyglądają na nim promarkery, ja używam narazie tylko specjalnego bloku. Świetny nowy nagłówek:)

  Pozdrawiam, lifebystone.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Spam niemile widziany. Na komentarze typu "Super blog! Wpadnij do mnie!" nie odpowiadam. Czytam wszystkie komentarze! APROPOS: JEŚLI TO CZYTASZ I MASZ WERYFIKACJĘ KOMENTARZY KODEM OBRAZKOWYM, PROSZĘ SKASUJ JĄ, bo jeśli odpisuję na komentarz to jest to dla mnie uciążliwe!