17 września 2016

Podwodny portret

Zawsze bardzo podobały mi się portrety przerobione na tzw. "double exposure", więc do dzisiejszego testu wykorzystałam znalezione zdjęcie i spróbowałam swoich sił w "odwzorowaniu".

Przechodząc do tematu: pod dzisiejszy test wzięłam nowe ołówki z Faber-Castell i w poniższym możecie zobaczyć jak sobie poradziły w starciu z kartką i moją ręką :)Zestaw znajdziecie tutaj.

Dodatkowo przypominam, że jeżeli użyjecie hasła "sami", pisanego dowolną wielkością liter otrzymacie od sklepu FC 10% zniżki, na produkty w cenach regularnych.


11 komentarzy:

 1. Rysunek jest niesamowity... Pięknie go wykonałaś! Powiedz Samanta, czy rysowałaś go z własnej wyobraźni? :) A co do ołówków... marzę o takich! :) Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest w poście link do zdjęcia :)) tylko nie wiem czyje to :(

   Usuń
 2. A jesli chodzi o nazwę na facebook'a, wybrałabym coś...delikatnego :) Może Pracownia Artystyczna Samanty Lesiak? "P.A. Samanta"? Lub coś z zapożyczenia angielskiego - Drawing Art with Samanta ? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie piękne <3 Mocno dociskasz ołówek, gdy rysujesz?

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz talent :)) pozdrawiam serdecznie :) woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! Jakie to piękne! 😍
  Frydrychm.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam każdy twój rysunek niezależnie od tego czy jest on realistyczny, czy też nie. Chodzę do liceum plastycznego i szukam swojego stylu (jeszcze mi to nie wychodzi). Jesteś moją wielką inspiracją :)
  Pozdrawiam, lifebystone.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń

Spam niemile widziany. Na komentarze typu "Super blog! Wpadnij do mnie!" nie odpowiadam. Czytam wszystkie komentarze! APROPOS: JEŚLI TO CZYTASZ I MASZ WERYFIKACJĘ KOMENTARZY KODEM OBRAZKOWYM, PROSZĘ SKASUJ JĄ, bo jeśli odpisuję na komentarz to jest to dla mnie uciążliwe!