2 lipca 2016

Kredki za 3 złote

Przygotowałam krótki test kredek, które znalazłam w hurtowni papierniczej. Kosztowały tylko 3,60 zł, dlatego pomyślałam, że fajnie byłoby zobaczyć jak się sprawują. Zobaczcie poniżej co powstało :)


12 komentarzy:

 1. świetnie to porównałaś :)
  eerie-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Korzystanie z takich kredek to chyba zmora nie tylko dla rysowników czy osób, które się rysunkiem interesują, ale choćby i dzieci w przedszkolach, których bardziej cieszą żywe, pokrywające kolory niż coś, w czym ciężko dojrzeć jakąkolwiek głębie i pokryć papier :) Grrrr aż mi się przypomniały moje przedszkolne koszmary z kredkami Ninbo :D
  Pozdrawiam,
  ifeelonlyapathy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. W zdolnych rękach byle jakie kredki zdziałają cuda

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy mogła byś narysować psa krok po kroku ☺

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie najgorsze są te kredki z firmy BIC...kiedyś ( za czasów przedszkola ) były " najlepsze " teraz gdy mam nimi kolorować to dla mnie tortura.

  OdpowiedzUsuń
 6. W zdolnych rękach byle jakie kredki zdziałają cuda
  Blackout Curtains

  OdpowiedzUsuń
 7. Faktycznie kredki do bani. Nawet ja to widzę, chociaż nie znam się zbytnio XD W związku z tym mam pytanie: Jak rozpoznać dobre kredki (nie licząc ceny?)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie gdy patrzę na daną kredkę to już jakoś intuicyjne nawet po drewienku można poznać czy będzie okej :D a tak to pewnie dopóki się nie użyje jednej :D

   Usuń
 8. I tak piękne :)
  Basia Michalska w elfik tv tez robiła test tych samych kredek :D

  OdpowiedzUsuń

Spam niemile widziany. Na komentarze typu "Super blog! Wpadnij do mnie!" nie odpowiadam. Czytam wszystkie komentarze! APROPOS: JEŚLI TO CZYTASZ I MASZ WERYFIKACJĘ KOMENTARZY KODEM OBRAZKOWYM, PROSZĘ SKASUJ JĄ, bo jeśli odpisuję na komentarz to jest to dla mnie uciążliwe!