29 czerwca 2016

Rysuję ponownie pracę z 2012 roku!

Po wyzwaniu markerowym, przyszedł czas na Draw This Again, czyli rysowanie na nowo swojej pracy z przeszłości. Żeby nie spojlerować efektu końcowego, nie będę dodawać tutaj zdjęć w całej okazałości tego co udało się zrobić. Także zapraszam do oglądania!


Zachęcam Was też do podjęcia tego wyzwania! Jeśli coś narysujecie, podeślijcie mi, z chęcią zobaczę porównanie :)

5 komentarzy:

 1. więcej takiego 'ponownego rysowania'!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie widać różnice, oczywiście na plus :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Od razu widac postęp w rysowaniu:) Najbardziej podoba mi się pomysł na poszczególne elementy, jest bardzo oryginalny:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna praca! Ja niestety nie mam żadnych prac z przeszłości do odtworzenia, gdyż ostatni raz się tym zajmowałam 7 lat temu, powróciłam do tego kilka miesięcy temu, jednak moja niecierpliwość z efektach po takiej przerwie staje się naprawdę irytujaca :D
  pozdrawiam
  http://ifeelonlyapathy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie! Ja w tym roku rysowałam odzwierciedlenie tej samej osoby sprzed roku i wyszło trochę lepiej, ale dużo mi jeszcze do ideału. :)

  OdpowiedzUsuń

Spam niemile widziany. Na komentarze typu "Super blog! Wpadnij do mnie!" nie odpowiadam. Czytam wszystkie komentarze! APROPOS: JEŚLI TO CZYTASZ I MASZ WERYFIKACJĘ KOMENTARZY KODEM OBRAZKOWYM, PROSZĘ SKASUJ JĄ, bo jeśli odpisuję na komentarz to jest to dla mnie uciążliwe!