25 czerwca 2016

Sketchbook Tour 2

Hej! Już po meczu, więc spokojnie mogę publikować swój zapełniony rysunkami szkicownik. Chyba po raz pierwszy udało mi się "wykończyć" jakiś szkicownik. Jeśli jesteście ciekawi co się w nim znajduje to zapraszam do obejrzenia filmu.


7 komentarzy:

 1. Genialny pomysł na filmik! Świetne rysunki! I podziwiam, że zapełniłaś cały szkicownik. Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam Twoje kolorowe rysunki :D

  [ Blog ¦ Instagram ]

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pod mega wrażeniem Twojego talentu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne rysunki! Jestem pod wielkim wrażeniem, że udało Ci się zapełnić cały szkicownik. Życzę Ci dużo weny i kolejnych pełnych szkicowników.

  http://naszearty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Rysunki są przecudowne! to bardzo trudne, rysować codziennie coś nowego i innego. Ale może Ci się uda jeszcze kiedyś podjąć to wyzwanie na dłuższy czas, ja też chyba spróbuję, i mam nadzieję, że nie poddam się po jednym dniu :D
  Mam pytanie co do rysunków, rysowanych ze zdjęć oraz portretów: Rysujesz je z ekranu komputera, telefonu itp., czy drukujesz je bądź masz je w formie papierowej? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taak, jest to dość trudne! Co do zdjęć to najczęściej mam je wyświetlone na ekranie laptopa, ale też gdy jestem poza zasięgiem laptopa, włączam sobie je na telefonie ;)

   Usuń
 6. Brak słów... Ja na tej plamce widzę: zamek, smoka i księżyc^^
  A i: KUPUJĘ PROMARKERY (i to już, zaraz, w tej chwili). :)

  OdpowiedzUsuń

Spam niemile widziany. Na komentarze typu "Super blog! Wpadnij do mnie!" nie odpowiadam. Czytam wszystkie komentarze! APROPOS: JEŚLI TO CZYTASZ I MASZ WERYFIKACJĘ KOMENTARZY KODEM OBRAZKOWYM, PROSZĘ SKASUJ JĄ, bo jeśli odpisuję na komentarz to jest to dla mnie uciążliwe!