1 marca 2015

MakeupbyMandy24

Ostatnio kupiłam kilka kolorów Promarkerów, bo byłam bardzo ciekawa jak się będą sprawować. Niestety jeden kosztuje 10 zł, więc na razie chciałam sprawdzić czy w ogóle będą ze mną jakoś kompatybilne :) Dzisiaj mój pierwszy rysunek w życiu wykonany promarkerami, ale że nie mam wystarczająco kolorów to połączyłam je z kredkami Polyclor. I oto portret Amandy Steele! Może nie wyszedł idealnie, ale liczą się chęci! A bardzo polubiłam te małe i drogie stworzonka:))21 komentarzy:

 1. Pięknie Ci wyszło :) A mam takie pytanie, jakiego koloru promarkera użyłaś do bluzeczki?

  OdpowiedzUsuń
 2. pierwszy raz mi się nie podoba, twarzyczka trochę zbyt czerwona wyszła i oczy jakieś krzywe, ale oczywiście jesteś genialna Sami :D tylko jakoś nie wyszło tym razem chyba :/

  PS Sami co trzeba zrobić żebyś akurat moje zdjęcie tak narysowała? jestem blogerką i fotografką, może mój wizerunek Cię zainteresuje... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie ci wyszło, na dodatek bardzo lubię Amandę :D <33

  amelia-bloog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę pomyśleć nad tymi promarkerami. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam ta Youtuberkę, śliczny portret :)

  lukrove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. świetnie

  http://iamemilias.tumblr.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Amazing pictures, thanks for your sharing:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękne te Twoje rysunki <3
  dusiiiak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak pięknie *_*
  http://dziennik-ali.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne, uwielbiam cię <3

  http://modawedlugniny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Genialny jak zwykle! *.* Jeszcze nie widziałam żeby Ci jakiś rysunek nie wyszedł, a przeczytałam już wszystkie posty z Twojego bloga ;) Jestem Twoją fanką, strasznie Ci zazdroszczę takiego talentu ;) Mam takie pytanie, czy gdybym Ci wysłała jakiś mój rysunek mogłabyś go ocenić i udzielić jakichś rad? :) Mam dopiero 16 lat i przydałyby mi się jakieś wskazówki, a na Twojej opinii mi bardzo zależy. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękne *_* tylko trochę za ciemna buźka c;

  http://modawedlugniny.blogspot.com/


  OdpowiedzUsuń

Spam niemile widziany. Na komentarze typu "Super blog! Wpadnij do mnie!" nie odpowiadam. Czytam wszystkie komentarze! APROPOS: JEŚLI TO CZYTASZ I MASZ WERYFIKACJĘ KOMENTARZY KODEM OBRAZKOWYM, PROSZĘ SKASUJ JĄ, bo jeśli odpisuję na komentarz to jest to dla mnie uciążliwe!