25 lutego 2017

Rysunek w odcieniach fioletu!

Nadszedł czas na kolejny rysunek w odcieniach jakiegoś koloru, a na dziś przypadł fiolet! 
Zobaczcie jak sobie poradziłam tym razem!:)


A za oknem znowu śnieg :(

6 komentarzy:

 1. Ależ Ty masz talent :O Cudowne !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam patrzeć jak rysujesz i rozwijasz się w swojej pasji ♥ Rysunek z tego filmiku jest bardzo ładny, ale z chęcią zobaczyłabym go w pełnej palecie kolorystycznej.
  Chciałabym rysować i malować choć w części tak jak Ty - niestety nie mam do tego cierpliwości i potrzebnego czasu. Ostatnio zaopatrzyłam się w kredki akwarelowe mondeluz i staram się uczyć cieniowania, przechodzenia z jednego koloru w drugi na kolorowankach. I tu moje pytanie do Ciebie - czy dobrą drogę do nauki wybrałam?
  Pozdrawiam cieplutko i jeśli będziesz miała chwilkę czasu i ochoty zapraszam do mnie
  konie-w-pigulce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fioletowy jest moim ulubionym kolorem, ale mam problem z tym, żeby połączyć go z jakimś innym. Niebieski jakoś nie pasuje, a różowy jest zbyt jaskrawy. Kupiłam sobie Kwerkle Arcydzieła i jeden obrazek zrobiłam na fioletowo. I szczerze mówiąc, wyszedł najlepiej.
  A co do Twojego rysunku. Murek i włosy - mistrzostwo (:

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie ci wyszedł ten rysunek, a fiolet uwielbiam, a już szczególnie tak ładnie pocieniowany:)

  OdpowiedzUsuń
 5. ładnie rysujesz SAMI pozdrawiam DARIA

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna praca. Podziwiam, że (paradoksalnie) z pracy gdzie posługuje się jednym kolorem, można wydobyć tyle głębi i różnorodności. ;) <3

  OdpowiedzUsuń

Spam niemile widziany. Na komentarze typu "Super blog! Wpadnij do mnie!" nie odpowiadam. Czytam wszystkie komentarze! APROPOS: JEŚLI TO CZYTASZ I MASZ WERYFIKACJĘ KOMENTARZY KODEM OBRAZKOWYM, PROSZĘ SKASUJ JĄ, bo jeśli odpisuję na komentarz to jest to dla mnie uciążliwe!