1 października 2016

Czarne pisaki w akcji INKTOBER!

1 października oznacza początek Inktober! Czyli rysowania tuszem przez cały miesiąc! Sama z chęcią będę brać udział, jednak nie wiem czy podołam z tworzeniem każdego dnia czegoś nowego. Ale na pewno spróbuję, oczywiście nie będę wstawiać codziennie filmów, ale zastanawiam się czy nagrywać podsumowanie tygodnia w postaci filmu (jeśli mi wyjdzie), czy po prostu każdego dnia wstawiać rysunek na instagram.


Jeśli jesteśmy w temacie to dzisiaj specjalnie z tej okazji pokażę Wam cienkopisy/pisaki Faber-Castell, które możecie znaleźć TUTAJ

Jak zawsze przypominam, że jeżeli użyjecie hasła "sami", pisanego dowolną wielkością liter otrzymacie od sklepu FC 10% zniżki, na produkty w cenach regularnych.

6 komentarzy:

  1. Świetny efekt, szkoda że nie jestem w stanie nauczyć się tej techniki. Rysunki, które mi wychodzą, nie powalają. Zdecydowanie lepiej czuję się w malarstwie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowna praca! *-*
    http://jatutylkorysuje.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Spam niemile widziany. Na komentarze typu "Super blog! Wpadnij do mnie!" nie odpowiadam. Czytam wszystkie komentarze! APROPOS: JEŚLI TO CZYTASZ I MASZ WERYFIKACJĘ KOMENTARZY KODEM OBRAZKOWYM, PROSZĘ SKASUJ JĄ, bo jeśli odpisuję na komentarz to jest to dla mnie uciążliwe!