29 sierpnia 2016

Rysowanie postaci na brązowym papierze

Hej! Dzisiaj kupiłam nowy mikrofon, ale chyba nie umiem go używać, bo jakość dźwięku nie jest zadowalająca i pewnie będę musiała go oddać. Chyba, że macie dla mnie jakieś rady lub rekomendacje mikrofonów, żeby dźwięk nie był taki stłumiony? Zostawiam Was z krótkim speed drawingiem:9 komentarzy:

 1. Śliczny kolorek :D A mikrofon może masz źle ustawiony ? Poszukaj może w necie informacji czy ktoś ma taki sam problem przy twoim mikrofonie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już go oddałam, kombinowałam z nim sporo jeszcze po nagraniu ale nic nie działało za bardzo :) Teraz będę próbowała z laptopem i audacity - moze coś wyjdzie..:)

   Usuń
 2. I ten moment- sami ma bloga! O a to numer. Hah nie no brawo dla mnie za apostrzegawczosc #czlowiek sredniowiecza. Do tej pory myslalam, ze to ksywka sami... Jaki kretyn ze mnie, panie... Nie wiedzialam nawet takie imie istnieje.#jestem bardzo mila.z drugiej strony bardzo ladne. Dziekuje, ze dzi tobie odkrylam ciekawe nuespotykane przynajmniej dla mnie imie. Hah. Rysunek prezentuje sie pieknie jak juz wspominalam :) a z mikrofonem nie ma co narzekac, slysze cie, to wystarczy ;)luzik-arbuzik.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No bo Sami to ksywka :D Moje imię to Samanta :D:D

   Usuń
 3. I ten moment- Sami ma bloga! O a to numer. Hah nie no brawo dla mnie za spostrzegawczosc i inteligencje #czlowiek sredniowiecza. Do tej pory myslalam, ze to ksywka sami... Jaki kretyn ze mnie, panie... Nie wiedzialam nawet,ze takie imie istnieje.#jestem bardzo mila.Z drugiej strony bardzo ladne. Dziekuje, ze dzieki tobie odkrylam ciekawe niespotykane przynajmniej dla mnie imie. Hah. Rysunek prezentuje sie pieknie jak juz wspominalam :) A z mikrofonem nie ma co narzekac, slysze cie, to wystarczy ;)Luzik-arbuzik.

  OdpowiedzUsuń
 4. masz wielki talent. tylko pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wyszło bardzo fajnie :) przyjemnie się słucha, gdy mówisz/tłumaczysz podczas rysowania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow wyszło genialnie! Ale masz kreskę świetną!

  OdpowiedzUsuń

Spam niemile widziany. Na komentarze typu "Super blog! Wpadnij do mnie!" nie odpowiadam. Czytam wszystkie komentarze! APROPOS: JEŚLI TO CZYTASZ I MASZ WERYFIKACJĘ KOMENTARZY KODEM OBRAZKOWYM, PROSZĘ SKASUJ JĄ, bo jeśli odpisuję na komentarz to jest to dla mnie uciążliwe!