25 lutego 2016

Rysunki z segregatora #1

Na dziś przygotowałam pierwszą część rysunków z mojego segregatora, w którym trzymam prace w rozmiarze A4. Głównie są to portrety, które stworzyłam między 2010-2012 rokiem. Większość na pewno wstawiałam tutaj na bloga. Ale jeśli nie śledzicie mnie od początku to w filmie możecie zobaczyć je zebrane. Nie chciałam, aby film był długi, dlatego podzielę go na części :)


Jak patrzę teraz na moje stare prace, to mogę stwierdzić, że wtedy królował ołówek :))) Dajcie znać czy w tej części macie jakiegoś swojego ulubieńca. Przyznam, że mam sentyment do dwóch portretów z miniatury. Zdecydowanie są to moi ulubieńcy z tamtego okresu!

12 komentarzy:

 1. Jak zwykle śliczne rysunki, tylko szkoda że tak słabo widać szczegóły. Widać jak bardzo się rozwijałaś na przestrzeni tych wszystkich lat.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Napewno ta dziewczynka z rękoma na buzi. ☺️ Śliczne prace.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi chyba najbardziej podoba się Avril Lavigne (z tego co widziałam były 3 - wszystkie są super) i ten rysunek w 5:34 - nie wiem kto to... ^^
  PozdrawiaM

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne rysunki! ja lubie rysowac ołówkami :) portrety to Twoja mocna strona:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepsza według mnie to ta kobieta z czaszką i nożyczkami, ale również ta z miniaturki po prawej stronie. Świetny pomysł na filmik! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie piękne! Brak słów :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkie piękne! Brak słów :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne rysunki :* Świetny post :)
  Zapraszam do mnie :* http://calypso-written-by-daria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne prace :D Naprawdę pięknie malujesz <3

  Nowy post! Zapraszam :)
  Mój blog-KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam oglądać tego typu zestawienia, twój segregator jest mega inspirujący i po jego obejrzeniu narysowałam w jeden dzień dwa rysunki kredkami, co ostatnio zdarza mi się średnio raz na miesiąc;)Powodzenia w dalszym kolekcjonowaniu takich pięknych rysunków:)

  OdpowiedzUsuń

Spam niemile widziany. Na komentarze typu "Super blog! Wpadnij do mnie!" nie odpowiadam. Czytam wszystkie komentarze! APROPOS: JEŚLI TO CZYTASZ I MASZ WERYFIKACJĘ KOMENTARZY KODEM OBRAZKOWYM, PROSZĘ SKASUJ JĄ, bo jeśli odpisuję na komentarz to jest to dla mnie uciążliwe!