27 września 2015

Palmy

Teraz szkic wykonany inną techniką niż dotychczasowe, czyli farbami akwarelowymi. Tutaj namalowałam palemki, a dodatkowo pobawiłam się kolorami w tle. W związku z czym cały szkic wyszedł bardzo kolorowy. Gdzieniegdzie dołożyłam też trochę cienkopisu.

9 komentarzy:

 1. Na pewno nie jest to jedna z Twoich najlepszych prac plenerowych poprzednie prace bardziej mi się podobały. Na pierwszy rzut oka palmy stoją same sobie i to tło jakoś nie gra. Później się przyglądnęłam i wszytko bardziej zgrało się w całość. Nie mniej jednak obrazek pozostaje mocno chaotyczny. Oczywiście każdy odbiera na swój sposób i nie musisz się przejmować moją opinią, bo na pewno znajdą się też tacy których to urzeknie. Z mojej strony taka rada, żebyś trochę przemyślała pomysł i wgl. zanim nałożysz farby ;)
  Pozdrawiam i udanych prac życzę ;)
  PS Uwielbiam panią z filiżanką :)
  blaqart.blogspot.com
  rudyshibau.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Według mnie lepiej wychodzą Ci portrety niż krajobrazy ;) Co nie zmienia faktu, że masz ogromny talent :) Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękny... coś w nim jest że aż nie mogę się napatrzeć! <3 chętnie powiesiłabym sobie takie oprawione cudo na ścianie w internacie :)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie i kolorowo wyszło :)

  Zapraszam :)
  http://jabluszkooo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepsza praca z pleneru (y)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe i takie pozytywne wrażenie wywołuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne są takie kolorowe prace! :)

  OdpowiedzUsuń

Spam niemile widziany. Na komentarze typu "Super blog! Wpadnij do mnie!" nie odpowiadam. Czytam wszystkie komentarze! APROPOS: JEŚLI TO CZYTASZ I MASZ WERYFIKACJĘ KOMENTARZY KODEM OBRAZKOWYM, PROSZĘ SKASUJ JĄ, bo jeśli odpisuję na komentarz to jest to dla mnie uciążliwe!