18 sierpnia 2015

Czym rysuję najczęściej?

Ostatnio pojawia się sporo pytań odnośnie tego czym rysuję, dlatego nagrałam film z aktualizacją czego używam najczęściej do rysowania na daną chwilę. Jeśli ktoś jest zainteresowany to w opisie pod filmem na youtube znajduje się szczegółowa lista moich przyborów.
 P.S. I jeszcze na koniec przepraszam na moje igreki :P!

6 komentarzy:

 1. niby takie niewinne te rzeczy, a rysunki wychodzą takie piękne..
  zazdroszczę talentu ;)
  http://frydrychmartyna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. najbardziej lubię rysować ołówkami lub farbkami :) Twoja kolekcja jest super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zauważyłam, że sporą część rzeczy masz z firmy Koh-i-noor, ja osobiście uwielbiam tą firmę :) Jakoś dawno nie wchodziłam na twojego bloga, a od razu jak weszłam wróciły mi chęci do rysowania hah. Świetnie, że pokazałaś te przybory, muszę wybrać się kupić ten ołówek automatyczny :)
  Pozdrawiam Maja!
  www.swiatmegi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam twoje rysunki, filmy i w ogóle blog! (pewnie nie raz się to już powtórzyło, ale cóż)
  Mam jedno pytanko, nie do końca związane z postem. Jakich artystów polecasz do czerpania inspiracji (twitter, instagram)?

  OdpowiedzUsuń
 5. Skąd czerpiesz inspiracje ? Malujesz najczęściej z jakiegoś obrazka ? Widzę, że bardzo dużo masz portretów różnych ludzi. Potrafisz tak realistycznie malować / rysować z pamięci ? :D Proszę odpowiedz :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny filmik. Co do promarkerów tej firmy to ja jakoś nie za bardzo je lubię. Strasznie szybko się zużywają. Niebieski po 2 rysunkach był do wyrzucenia :/

  OdpowiedzUsuń

Spam niemile widziany. Na komentarze typu "Super blog! Wpadnij do mnie!" nie odpowiadam. Czytam wszystkie komentarze! APROPOS: JEŚLI TO CZYTASZ I MASZ WERYFIKACJĘ KOMENTARZY KODEM OBRAZKOWYM, PROSZĘ SKASUJ JĄ, bo jeśli odpisuję na komentarz to jest to dla mnie uciążliwe!