21 sierpnia 2014

"Łódzkie ma pomysł!"

Tytuł posta to nazwa kampanii promującej województwo łódzkie, w której główny nacisk położony jest na myślenie projektowe. W ramach tej kampanii organizowany jes konkurs, w którym uczestnicy zgłaszają swoje pomysły na to jak można uczynić życie mieszkańców regionu łatwiejszym i przyjemniejszym.


Ze swojej strony chciałabym, aby z roku na rok tworzył się jakiś postęp w naszym województwie i ulepszano co nieco. Także zapraszam kreatywnych, chcących coś zdziałać mieszkańców regionu do wzięcia udziału! Pozostało jeszcze 10 dni do końca przyjmowania zgłoszeń!
Po więcej zasad zapraszam na stronę ŁÓDZKIE MA POMYSŁ.


Ale pewnie zastanawiacie się co jest do wygrania?
Nagroda główna to 50 000 zł na wsparcie realizacji pomysłu zwycięzcy; kolejno są to 4 tablety Samsung Galaxy Tab 3 10,1; 4 smartfony Nokia Lumia 1020 a także kamera GoPro HERO 3+ Black Edition. Także jest o co walczyć!


Po wszystkie szczegóły zapraszam TUTAJ.
Pomóżmy ulepszyć nasze województwo!

7 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. no no, jest o co walczyc bo nagroda na bogato :)!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł, szkoda tylko, że nie jestem z łódzkiego :D.
  Mój blog-kliiiiik!

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę powodzenia w konkursie. Warto wziąć w nim udział. Szkoda, że nie jestem z tamtych okolic. :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama wzięłabym udział, ale jestem z opolskiego.

  http://sabrinka123.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mam konkretnego pomysłu na naszą - rozkopaną obecnie do granic - Łódź. Mam nadzieję, że bardziej kreatywni ode mnie coś zdziałają :)

  Ps. Prześwietne masz prace! :)

  OdpowiedzUsuń

Spam niemile widziany. Na komentarze typu "Super blog! Wpadnij do mnie!" nie odpowiadam. Czytam wszystkie komentarze! APROPOS: JEŚLI TO CZYTASZ I MASZ WERYFIKACJĘ KOMENTARZY KODEM OBRAZKOWYM, PROSZĘ SKASUJ JĄ, bo jeśli odpisuję na komentarz to jest to dla mnie uciążliwe!